Image

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehirde ev Telaşı içindeyseniz ve geçmişte çeşitli kalitesiz nakliyecilerle çalışmışsanız sizlere yepyeni Evden Eve Nakliye sistemini ve bu işi halen kaliteli ve titiz bir şekilde yapan Nakliye Şirketleri var demek istiyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat Emek Taşımacılık güvencesiyle hemen taşın.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri ile sunduğumuz yeni nesil inavasyonel taşımacılık sistemleri ile merkez Ataşehir'de kurumsal nakliye, sigortalı nakliye, asansörlü ev taşımacılığı gibi hayatı kolaylaştıran nakliyat sistemleri ile birlikte uygun fiyatlandırmalara bağlı alarak eşyanızı 1 gün içinde taşıyoruz.

Kalite standartlarımız ile hedefimiz Avrupa standartlarını taşıyan firma olunda gayretliyiz, Personellerimiz olası emniyet ve kaza durumlarında meslek etiğine yönelik eşyalarını koruyarak taşımaktadır, her elemanın iş verilmeden önce ev içinde hangi eşyayı taşıyabilecek ve hangi eşya türleriyle ilgili olacabilecek kapasitesine sahiptir.

Bununla beraber her bir personel bir ekip anlayışı ile birlikte taşınma sırasında gösterdiği failiyet ile birlikte işini nasıl yapacağını bilmektedir.

Ataşehir'de Atatürk Mahallesi, İçerenköy ve Bakkaköy Mahallerinde tam tamına 20 yıllık taşımacılık gerçekleştirik Doğu ve Batı Ataşehiri iyi bilmekte sitelerin verdiği kurallarına yabancı olmayarak eşya taşımayı hızlı bir süreç haline getiriyoruz, detaylar için 0554 958 55 33 hatlı telefon numaramızdan bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat şirketi

Ev Telaşı içindeyseniz ve geçmişte çeşitli kalitesiz nakliyeciyle çalışmışsanız sizlere bu işi halen kaliteli ve titiz bir şekilde yapan Nakliye Şirketleri var demek istiyoruz. Kurulduğundan bugüne ilk yıllarda Kadıköy ve çevresine hizmet vermekteydi, Daha sonra 20 yıl kadar iş tecrübesi ile beraber bizimle halen referanslı olarak çalışan müşterilerimiz ile birlikte daha da ilerlemekteyiz. Nakliyat firmaları Sektörde rekabet içerisindeyken Emek Taşımacılık İşinde tecrübeli ve kaliteli personelleriyle, Eşyalara olan hassasiyeti sarması ambalajlaması ile sizlere kaliteli iş yapmak adına İstanbul'da lider firmalarından birisidir.

Ataşehir evden eve nakliyat şirketiyiz, merkez konumuz ataşehir'de olmakla beraber son derece sistemli bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz, eşyalarınıza bu geliştirdiğimiz sistemle beraber sıfır hasarsız bir şekilde yeni evinize teslim ediyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliye uygun Evden Eve Nakliye hizmetleri bir telefon uzağınızda kalır

Evden Eve Nakliyat Ataşehir

Evden Eve Nakliyat Ataşehir, Nakliye firmaları arasında günümüze ulaşan en iyi nakliye firmaları arasındandır, günümüzde nakliye şirketleri 2020 itibari ile %200 oranında doğal olmayan bir şekilde büyüdü, bu büyüme kaliteli bir rekabet ortamı getirsede aynı şekilde kalitesiz ve ne olduğu belli olmayan nakliyecilerinde çoğalması ile birlikte Ataşehir'deki Müşterilerimiz uzman ve kaliteli nakliye şirketi arayışı içinde olmaktadırlar her türlü ne olduğu belirli olmayan yetkisiz belgeli aracı bile kendine ait olmayan kamyon ve kamyonet sahibi ile yanında çalıştırdığı elemanlar kalifiye, düzensiz ve iş bilmez oldular böylelikle sektörde ucuz iş gücünü yakalandıktan sonra ucuz hizmetle beraber sorun çıkartıp, sektörde güvenilmez olduklarını göstermektedirler, eşyalarınızı iş bilmezlere vermeyiniz evden eve nakliyat şirketlerinin alanında uzmanlaşmış ve sadece bu işi yapmakta olan nakliyat şirketleri ile birlikte ihtiyaçlarınızı tüm benlğiyle dinleyen ve sizlere yardımcı olan nakliyeci firmalarla çalışmanızı öneririz çünkü sizin yaşam alanınızın kaliteli nasıl göz ardı edilmiyorsa yeni evinizde eşyalarınızı taşıyacak olan kimseler bu dikkatinizi önemsememektedirler, o yüzden Emek Taşımacılık gibi sektörde en başlardan beri bu işte uğraşmış, son model kaliteli araçları, iş bilen uzman deneyimli ekip arkadaşları, firmamızın eşya sargı malzemesinde kaliteli seçimi, eve girdiği anda sorumluluk yerlerini bilen çalışma arkadaşları, firma yöneticisi ve temsilcisi iş öncesi ve iş sonrası 7/24 yardımcı olmakla beraber ev taşınma işini ve çözümlerini ileri bir boyutta tutmaktayız.

Evden eve nakliyat Ataşehir bölgesinde kampanyalı fiyatlarımız (GÜNCEL)

Ataşehir evden eve nakliyat başlangıç fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat'da ev taşıma fiyatlandırma tablosu 2022
Fiyatlar oda sayınızdan az ve çok, asansörlü hizmeti, mutfak kolilenmesi gibi olaylarda fiyatlar değişebilir.
Oda miktarı
1+1 2+1 3+1
Referans indirimi
2 Ev arası mesafe indirimi
Giriş veya 2.kat indirimi
Fiyat (1 Ocak 2023'den itibaren geçerlidir)
3500,00 TRY 5500,00 TRY 6800,00TRY
%3
%2
%5

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir'de nakliyat mı arıyorsunuz? o zaman Emek taşımacılık ile iletişime geçebilirisiniz, Ataşehir'de ev taşımacılığı parça eşya taşımacılığı yapmaktayız ayrıca kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti ve dışardan asasörlü nakliye hizmetimiz vardır, eşya taşımacılığını eşyalarınızı önce sökme işlemleri ile birlikte daha sonra ambalajlıyoruz ambalajlarımız kaliteli olmaktadır, bu konuda hiç bir masrafran kaçınmıyoruz Ataşehir nakliyat süreçleri uygun fiyatlı güvenli taşımacılık anlayışını sizlere sunmaktadır, eşyalarınızı uygun fiyatlarla 1 iş günü içinde temiz bir şekilde bırakıyoruz televizyon gibi teknolojik eşyalarınızı detaylı işçilik ile birlikte en son araca yükleyip ilk başta indiriyoruz bunun gibi hassas çalışma konularında gayretlerimizi tüm Ataşehir halkı takdir etmekdir ayrıca Ataşehir'de ev eşyası hariç nakliye hizmetlerimiz'de vardır.

Ataşehir nakliyat firmaları arasından en iyi işçilik yapan firmayız, uzman ve deneyimli kadromuzla sizleri asla mahçup etmiyoruz, kolileme ücretleri ve eşya kolisi gibi farklı yeniliklerimiz vardır Bazalarınızı yataklarınızı özenle streç ve ambalajla kirlenmesini önlüyoruz 05549585533 hatlı telefon numaramızdan bizimle ileitşime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Ataşehirde Parça Eşya Taşımacılığı da yapmaktayız Ev Taşımak için Çeşitli nakliyeciler arasından sizde güvenilir ve işini titiz kaliteli yapan bir nakliyeci arıyorsanız Emek Taşımacılık firmasıyla iletişme geçebilirsiniz. Evden Eve Nakliye'da Özellikle İstanbulun en önemli firmalarından birisi olmaktan gururlu ayrıca çok mutluyuz

Evinizi taşımak isterseniz bu bundan dolayı buna ihtiyac duyduğumuz zamanlarda sektörde çalışan yüzlerce nakliyeci vardır günümüzde ev taşıma ihtiyaclarını karşılamak kolay hale geldi hiç tanıdığınız olmasa bile Googleden bir tıkla size uygun olan nakliyeciyi bulmak kolay olmuştur ama bunun getirdiği eksi yöneler var peki neler? Korsan Nakliyecilik ve KGM'nin verdiği yük taşıma belgeleri.

Ataşehir Nakliye

Ataşehir Nakliye hizmetleri için bizi arayın hemen kamyonet veya kamyon için veya tüm nakliye ihtiyaçlarınız için bir telefon uzagınızdayız, Taşınmak veya Eşya Taşımak için seçtiğiniz Ataşehir size çevreyi iyi bilen bir nakliyeci ile daha kolay olacaktır eşyalarınızı hemen sarıyoruz gerek tam ev eşyası gerekse Parça Eşya Taşımasını

Ataşehir nakliye firması

Ataşehir nakliye firması arıyorsanız Emek taşımacılık ile iletişme geçiniz taşehir'de uygun nakliye fiyatları ile her çeşit nakliyeniz yapılmakta olup, ambalajlama ve paketleme dahil hizmetimizden yararlanın her nakliye ihtiyacınızda bir telefon uzağınızda kalmaktayız.

Korsan Nakliye

Korsan Nakliye bir başka hırsızlık yöntemidir size güven verir ve karşılıksız fatura ile sizleri kandırabilir veya mağdur edebilir.

Yetkisiz Nakliye

Karayollarının hükmüne göre Yük Taşımacılığı esesları vardır bunlar K3 olarak adlandırdığımız belgedir ayrıca şöförlerinde SRC4 ve Piskoteknik belgelerini bulundurmak zorunludur. Ne bir ofisi ne de kefil göstereceği bir kişi veya işletme yoktur. Dediğimiz Yetkisiz Nakliyede bunlardan hiç birisi olmaz.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Firmaları

Ataşehir parça eşya taşıma fiyatları, eşya durumu ve buna bağlı olan işçilik ile değişmektedir, işçiliksiz iş diye tabir ettiğimiz yani kamyonet kiralama ücreti 2 saatlik 300₺ olarak değiştirilmiştir, parça başı taban fiyatnamesi 170₺'den 250₺'ye çıkartılmıştır.(9 mart 22)

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Firmaları Güvenli Taşımacılıkta ilk adım firma temsilcimiz ile müşterimizin telefon ile konuşması anlaşıldığı takdirde Expertiz yapılarak söz verdiğimiz günde kapınızdayız. Expertizde Neler Konuşulur? Eşya için bilgi yani oda sayısı vs. Daha sonra Fiyat, anlaşıldığı takdirde günü ve gerekli işlemler. Ataşehir Parça Eşya Taşımacılık ile iligli detaylara Ataşehir Parça Eşya Taşıma Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ne Yapıyoruz? Ataşehir nakliyat

Ataşehir Nakliyat Personellerimiz taşımaya başladığında kendi aralarından gruplara dağılır birinci kişi eşya sarar diğer bir kişi dolap, mobilya ve ünite tipi eşyaları monte için söker geride kalan personellerimiz ise taşıma ve istif işlemlerini başlatır işte bu kadar.

Çalışma Ekibimiz

Çalışma Ekibimiz yıllardır emek veren genç ve dinamik insan gücünden oluşur Ekip, Varolduktan bugüne kadar özenle her eşyayı zarar vermeden taşıma gücünü göstermiş firmamızı sizlere mahçup etmemiştir gelişi güzel eleman seçmeyip seçiçi olup ve en önemlisi insan gücünü bünyemizde kalıcı hale getirmeyi başarmışızdır. Meslek etiğini ve empati anlayışı yüksek olan insanlarımız önce hizmet sonra ücret aklıyla çalışmaya devam etmektedirler.

Ataşehir Depolama

Uygun fiyatlarla birlikte birbirinden çok hizmet çeşidiyle sizlere ulaşmaktayız depolama hizmetleri ile birlikte size Ataşehirde çok yakınız. Eşya Depolamada fiyatlandırmayı Eşya Sayısı ve Süresi üzerinden yapıyoruz.

Ataşehir Ofis Taşıma

Ataşehir'de ve çevresinde ofis taşımacılığı yapmaktayız kurumsal ofise taşımacılığında sizlere uygun nakliye hizmeti sunmaktayız.

İçerenköy Evden Eve Nakliye

Ataşehirin her mahallesine başta İçerenköy ve Küçükbakkalköy olmak üzere Evden Eve Nakliye, Parça Eşya Taşımacılığı, Eşya Depolama yapmaktayız eşyalarınızı kurumsal nakliyat güvencesiyle isteklerinize göre uygun yapmaktayız.

Ataşehir evden eve nakliyat ile, Ataşehirde Ofis Taşıma veyahutta Ataşehir'e Ofisinizi taşımak istiyorsanız Emek Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis Taşıma ile Normal ev taşımacılığı bir sayılmalıdır sadece daha da titiz olunmalıdır eşya ambalajlama genelde sadece masa ve konsol yani hol gibi eşyalara yapılır. Pc monitör ve kasalar ince malzeme ile sarılmaktadır neden kolileme işlemi içine konarak yapılır normal mutfak eşyası kolilemekle aynı değildir ve aynı zamanda balık istifi şeklinde değildir. Aracın Yarısı dolduğu anda kapaklar kapanırsa şaşırmayın çünkü bu tip eşyalar tecrübemizle sabitdir eşya güvenliği için kamyon 2.defa yanaşmak zorunda kalır bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz personel ederse doğrudan firma temsilcisini arıyoruz.

İstanbul Ataşehir Nakliye Firmaları

İstanbul Ataşehir Nakliye Firmaları arasından en iyi nakliye firmasıyızdır merkez konumda olduğumuz için Ataşehir'in her mahallesine toplam 3 ila 4 km uzaklığımız vardır çünkü biz ATAŞEHİR firmasıyız.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları

Ataşehir Nakliyat Fiyatları 1+1 2+1 3+1 olarak degişmektedir ortama 1000₺ ila 6000₺ ile fiyat araklıkları gözetmekdir hızlı bilgi almak için bizlere whatsappdan ulaşabilirisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Nakliye Fiyatları Ne Kadar

Ataşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları taban fiyat olarak firmamızca belirlenmiştir 1+1 Eşya Fiyatları 1000₺ 2+1 Eşya Fiyatları 1500₺ ve 3+1 Eşya Fiyatları 2000₺ olarak belirlenmiştir üzerine fiyatlandırma sizin kat sayınız(Asansörsüz) koli miktarınız ve toplamalı eşyalara göre belirlenmektedir daha fazlası için Emek Taşımacılık web sitesinizi ziyaret ederek bizlere iletişim üzerinden veya whatsapp üzerinden detaylı eşya listesi için başvurunuz

Eşyalarım Kaç Saatte Biter?

Anlaştığımız takdirde genelde saat 8:00 gibi başlayarak ortalama 12:00 13:00 arası bütün herşeyi bitirmiş oluyoruz.

Şehirlerarası Nakliye yapıyor musunuz?

Tabiiki sadece İstanbulda Ev Taşıma yapmıyoruz ama daha çok Eğe ve Marmara çevresine eşya taşıyoruz En çok gittiğimiz bölgeler Balıkesir, İzmir, Muğla, Antalya, Çanakakkale ve Bursa olmak üzeredir. Güneydoğu illerine firmamızın kesin kararıyla 2016'dan beri gitmiyoruz, Ataşehirde ev nakliye için doğru adrestesiniz.
Ataşehir parça taşıma ile ilgili makalemizden tatmin olmadıysanız eğer bizime İletişime geçin 05549585533
oda için paketlememiz
kamyonet
esya